ELKL õppereis Inglismaale 25.05-30.05.2020 TÜHISTATUD

ELKL-i õppereis Inglismaale 25.05.-30.05.2020 

 

Sel aastal toimub õppereis veidi varem, kui tavaliselt – loodetavasti on teil juba loomad karjamaal ja sööt ei taha veel tegemist ning saate mai lõpus lubada endale 6 äärmiselt sisukat ja põnevat päeva Inglismaal.

 

Saabume sihtpaika 25. mai pärastlõunal ning liigume Oxfordi kanti, kuhu ka kolmeks päevaks pidama jääme. Sel ajal käime farmides, kus toimub juba tallede turustamine ja farmides, kus käib alles poegimine. Meiega tuleb kõnelema inimene Signetist (Inglismaa jõudluskontrollikeskus). Kui ilm peab, siis teeme ka grilliõhtu kohalike farmeritega. Kui ei, siis saame nendega mõnes hubases pubis kokku. Külastame muidugi ka aretusfarme. Seejärel veedame 2 päeva Bristoli lähistel, kus on plaanis osa võtta lambaturust ja loodetavasti vaadata tapamaja Bristoli lähistel. Ja muidugi ka mõnda farmi Somerseti piirkonnas. Loomulikult on meiega kaasas ka Perereiside Ivi, kes kannab hoolt, et ka kultuuriline osa meie programmist ei puuduks. 

 

Reisi täpne kava selgub järgmise paari nädala jooksul. Hetkel on reis planeeritud 30le inimesele ja läheb maksma 800-900€ (täpne hind selgub siis, kui reisikava on paigas s.t. jaanuari lõpuks). Alustame reisile registreerumist nüüd ning esimene osamakse tuleb tasuda pärast registreerumist (100€, selle jaoks saadame teile arve). Kui te oma osalemist 48h jooksul pärast registreerumist ei ole tühistanud, siis on registreerumistasu tagastamatu.

 

Link registreerumiseks: https://forms.gle/eHVPAxwPeTTEikMi7

 

Lisainfo:

Katrin Tähepõld

katrintahepold@gmail.com

51990237